Konferencja „Informatyka inaczej. Od szkoły podstawowej do matury”

2014-10-28.
Zapraszamy na bezpłatną konferencję „Informatyka inaczej. Od szkoły podstawowej do matury”. Specjalnym gościem konferencji będzie prof. Tim Bell, informatyk, jeden z największych autorytetów w dziedzinie dydaktyki informatyki, wspaniały popularyzator naukowych podstaw informatyki (uczestnicy jego pokazów "Computer Science Unplugged" to ludzie w wieku od 5 do 105 lat), odpowiedzialny w latach 2011-2013 za wprowadzenie przedmiotu Informatyka i programowanie do szkół średnich Nowej Zelandii.

Best Practices in Education Award 2013 dla Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki

2013-10-30.
W dniu 9 października 2013 Informatics Europe – stowarzyszenie wydziałów informatyki europejskich szkół wyższych, przyznało Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki prestiżową nagrodę Best Practices in Education 2013.

Rekrutacja szkół do projektu

2013-10-25.

Warszawska Wyższa Szkoła Informatyki ogłasza nabór szkół ponadgimnazjalnych do projektu Informatyka mój sposób na poznanie i opisanie świata.

Podsumowanie konferencji informującej o projekcie – 10.10.2013

2013-10-16.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy uczestniczyli w spotkaniu w dniu 10 października 2013. Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi i prezentacjami prelegentów.

Konferencja prezentująca projekt

2013-09-24.

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w konferencji informującej o projekcie, która odbędzie się 10 października 2013 r. w Warszawie w siedzibie Warszawskiej Wyższej Szkoły Informatyki przy ul. Lewartowskiego 17.

Informacje o Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki można uzyskać na stronach:
www.efs.gov.pl    www.men.gov.pl    www.ore.edu.pl
WWSI

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

UDP   ESkills